Wakker worden aan het IJsselmeer in een luxe appartement
Dit 8-persoons appartement is gelegen op de eerste verdieping met een verbinding van een vaste trap naar de tweede verdieping en beschikt over vier slaapkamers, elk geschikt voor twee personen. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers waarvan één met uitzicht over het water. De luxe badkamer met ligbad, inloopdouche en sauna is te bereiken vanuit de hal, het toilet is separaat. Wanneer je de ruime woonkamer betreedt, valt het uitzicht naar het IJsselmeer direct op. De woonkamer heeft een ruime open keuken welke is voorzien van alle gemakken en toegang geeft met een hefschuifpui tot het balkon.
De overige twee slaapkamers zijn op de tweede verdieping gelegen waarvan één met toegang tot het eigen balkon én ligbad. Op deze verdieping is een tweede badkamer met inloopdouche en toilet aanwezig.
Neue, sehr moderne Wohnung, Aufzug, Kinderspielmöglicheiten, Lage direkt am Strand, 2 Parktplätze inklusive, Wasch- und Spülmaschine inkl., Supermarkt mit Brötchen und Restaurant sowie Imbiss vor Ort, Sauna in Wohnung, Wohnung sehr sauber, sehr gutes Preis-Leistungs-Verhältnis, sehr freundliches Personal, WLAN, Meerblick mit Balkonen, gute Küchenausstattung
Oktober 2023 - Nils v.
Nähe zum Strand, Sportmöglichkeiten vor Ort (Joggen, Wassersport, Fahrradverleih), Workum zu Fuß erreichbar
Augustus 2023 - Uta K.
Strandnähe, Sauberkeit, Aussicht auf das Jisselmeer
Augustus 2023 - Ralph K.
Sehr geräumige Wohnung.
Juli 2023 - Ralf G.