Alle luxe met een eigen sauna? Boek dan de Bungalow Royal, gelegen aan het Veluwemeer of aan de binnentuin
Verblijf in onze bungalow met luxe ingerichte woonkamer, schuifpui naar het terras en volledig ingerichte open keuken. 1 Slaapkamer ( 2p.) beneden.
1 badkamer op de begane grond met douche en wastafel, apart toilet en op de 1e verdieping de 2e badkamer met ligbad, 2 wastafels en een toilet.
3 slaapkamers ( elk 2p.) boven. Deze bungalows zijn uitgerust met privé sauna!
Super verblijf voor tijdens Defqon! Hele chille security, tot volgend jaar 🥳
Juni 2025 - R. v.
ja
Juni 2025 - D. K.
Hele mooie ligging
Juni 2025 - Rob L.
Wij komen al 61 jaar. Eerst met eigen caravan (mw van Ingen, middenvakstrand). Nu met de hele familie Pinksterweekend, ieder jaar
Juni 2025 - J.M. D.
Het ruime huisje met lekker veel kastruimte; Fijn dichtbij het plaatsje Elburg. Het mooie uitzicht op het Veluwemeer.
Juni 2025 - A K.
-
Juni 2025 - Inge V.
Die gute Lage zum Wasser.
Juni 2025 - M. B.
ligging aan meer Elburg dichtbij
Mei 2025 - Tejo S.
We hebben n heerlijke tijd gehad! Alleen was t heel teleurstellend dat er ondanks de schoolvakantie helemaal Niets werd georganiseerd. Toen ik er naar vroeg werd verteld dat dit was omdat de schoolvakantie vorige week was. Maar bij ons was die nu. Ook was t jammer dat de bowlingbaan en de andere activiteiten meeste dagen gesloten waren.
Mei 2025 - M. C.
Wie immer alles wunderbar. Die Ruhe auf dem Platz und die Lage bei Elburg direkt am Wasser.
April 2025 - René S.
Alles!
April 2025 - Roxanne S.
Wir kommen immer wieder gerne ins wunderschöne elburg
April 2025 - Sandra B.
Het was een mooi huis, met prachtig uitzicht.
Maart 2025 - J R.
Stadje Elburg bezoeken en entertainment op park was leuk.
Oktober 2024 - Sandra R.
Lage direkt am Wasser, Buddys mit Snackcorner, Paddeln, Surfen, die gesamte Organisation, freundliche Mitarbeiter….
Oktober 2024 - Britta P.